FEIN Nederland

Rotterdams Handelshuis B.V., importeur voor FEIN-elektrisch handgereedschap werd opgericht in 1994.

Het hoofdkantoor is gevestigd in Ridderkerk.

Wij leveren onze producten via de technische vakhandel in Nederland. Wij hebben hiervoor een uitgebreid dealernetwerk, welke de producten uit voorraad leveren.



De producten worden o.a. gebruikt in:

  • Bouw
  • Metaal
  • Automotive

U komt ons tegen op o.a. de volgende beurzen:

  • Technishow
  • Bouwbeurs
  • Hiswa
  • Metavak
  • TIV
  • Bouw relatiedagen

Tevens ondersteunen wij onze dealers tijdens demodagen en speciale evenementen met onze demo-wagens en aanhangers.
Daarnaast verzorgen wij op aanvraag, specifieke demo's en producttrainingen.
Wij hebben een eigen servicedienst, waar de FEIN-producten worden onderhouden en gerepareerd.



William van Ammelrooij

Naam: William van Ammelrooij
Telefoon: +31 180 44 16 02
E-mail: w.vanammelrooij@fein.nl

Jan Willem Bast

Naam: Jan Willem Bast
Telefoon: +31 6 47 02 36 15
E-mail: j.bast@fein.nl

Zowie Brons

Naam: Zowie Brons
Telefoon: +31 6 33 84 39 14
E-mail: z.brons@fein.nl

Arno van Gelderen

Naam: Arno van Gelderen
Telefoon: +31 6 33 84 39 15
E-mail: a.vangelderen@fein.nl

Johan van Herk

Naam: Johan van Herk
Telefoon: +31 6 22 51 28 95
E-mail: j.vanherk@fein.nl

Gerco Kant

Naam: Gerco Kant
Telefoon: +31 6 17 70 48 60
E-mail: g.kant@fein.nl

Roxanne Meijers

Naam: Roxanne Meijers
Telefoon: +31 180 44 16 04
E-mail: r.meijers@fein.nl

Nienke van Olderen

Naam: Nienke van Olderen
Telefoon: +31 180 44 16 01
E-mail: n.vanolderen@fein.nl

Roxanne Meijers

Naam: Allan Krijger
Telefoon: 06-51258541
E-mail: a.krijger@fein.nl

Ricardo Sahertian

Naam: Ricardo Sahertian
Telefoon: 06-26350112
E-mail: r.sahertian@fein.nl



Contact
RHH Rotterdams Handelshuis B.V.
Wagenmakerstraat 13
2984 BD Ridderkerk

Tel.: 0180-441600
Fax: 0180-415007
info@fein.nl