Historien om FEIN





Mika Hamalainen - Administrende direktør

Navn: Mika Hamalainen
Job: Administrerende direktør
Telefon: 24 75 44 10
E-mail: Mika.Hamalainen@fein.dk

Anders Paludan Trolle - Salgskonsulent

Navn: Anders Paludan Trolle
Job: Salgskonsulent
Område: Sjælland
Telefon: 23 64 77 60
E-mail: Anders.Trolle@fein.dk

Helle Enevoldsen - Salgs- og marketingskoordinator

Navn: Helle Enevoldsen
Job: Marketing
Telefon: 59 45 85 84
E-mail: Helle.Enevoldsen@fein.dk

Morten Leth-Jessen - Salgskonsulent

Navn: Morten Leth-Jessen
Job: Salgskonsulent
Telefon: 23 36 14 15
Område: Midt/Syd-Jylland & Fyn
E-mail: Morten.Leth-Jessen@fein.dk

Dirch Sylvester - Salgs-/servicekoordinator og Key Account Manager

Navn: Dirch Sylvester
Job: Salgs-/servicekoordinator og
Key Account Manager
Telefon: 59 45 85 87 / 23 80 40 20
E-mail: dirch.sylvester@fein.dk

Anne Thorald - Kundeservice

Navn: Anne Thorald
Job: Kundeservice
Telefon: 59 45 85 82
E-mail: anne.thorald@fein.dk

Navn: Bogholderi
Telefon: 59 44 15 11
E-mail: accounting@fein.dk



Kontakt
FEIN Danmark A/S
Lykkegårdsvej 1
4000 Roskilde
T. +45 59 44 15 11
F. +45 59 44 24 55

fein@fein.dk