Historien om FEIN





Mika Hamalainen - Administrende direktør

Navn: Mika Hamalainen
Job: Administrerende direktør
Telefon: 24 75 44 10
E-mail: Mika.Hamalainen@fein.dk

Carsten Storgaard - Salgskonsulent

Navn: Carsten Storgaard
Job: Salgskonsulent
Område: Jylland
Telefon: 23 64 77 60
E-mail: Carsten.storgaard@fein.dk

Morten Leth-Jessen - Salgskonsulent

Navn: Morten Leth-Jessen
Job: Salgskonsulent
Telefon: 23 36 14 15
Område: Sjælland, Fyn og Ørerne.
E-mail: Morten.Leth-Jessen@fein.dk

Dirch Sylvester - Salgs-/servicekoordinator og Key Account Manager

Navn: Dirch Sylvester
Job: Salgs-/servicekoordinator og
Key Account Manager
Telefon: 59 45 85 87 / 23 80 40 20
E-mail: dirch.sylvester@fein.dk

Anne Thorald - Kundeservice

Navn: Anne Thorald
Job: Kundeservice
Telefon: 59 45 85 82
E-mail: anne.thorald@fein.dk

Jesper Dræby – Salgskonsulent

Navn: Jesper Dræby
Job: Salgskonsulent
Telefon: 20 56 40 83
Område: Sjælland & Bornholm
E-mail: Jesper.draeby@fein.dk

Claus Thomsen – Produktspecialist

Navn: Claus Thomsen
Job: Produktspecialist
Telefon: 20 56 40 85
Område: Hele Danmark
E-mail: Claus.thomsen@fein.dk

Navn: Bogholderi
Telefon: 59 44 15 11
E-mail: accounting@fein.dk



Kontakt
FEIN Danmark A/S
Lykkegårdsvej 1
4000 Roskilde
T. +45 59 44 15 11
F. +45 59 44 24 55

fein@fein.dk